Ubytovna KRAMOLÍN

Ubytovna „KRAMOLÍN“ nabízí ubytování ve městě Kramolín (okres Třebíč, kraj Vysočina).

Lůžková kapacita, ceník

Všechny pokoje mají vlastní soc.zařízení a lednici. Apartmány mají navíc vlastní kuchyňku, nádobí, mikrovlnou troubu, rychlovarnou konvici, vařič, rádio+CD, LCD TV.

Jednolůžkové pokoje jsou přizpůsobeny i na pobyt vozíčkářů.

Typ pokoje 1 – 2 noci 3 a více nocí
Pokoj 1/1 270,- Kč 240,- Kč
Pokoj 1/2 250,- Kč 220,- Kč
Apartmán 1/3 320,- Kč 280,- Kč
Apartmán 1/4 300,- Kč 260,- Kč

Děti 3 – 12 let: 50% z ceny
Cena zahrnuje: ubytování na 1 noc dle typu a obsazenosti, povlečení a ručníky.
Cena nezahrnuje: lázeňský a rekreační poplatek 10,- Kč / osoba a noc.

Popis ubytovacího zařízení

Ubytovna je situována na okraji vesnice Kramolín v malebném zákoutí Českomoravské Vysočiny, mezi městy Rosice u Brna, Třebíč a Moravský Krumlov v bezprostřední blízkosti Dalešické přehrady. Nabízí moderní a luxusní ubytování, možnosti využití společenské místnosti s kulečníkem, el.šipkami, LCD TV, venkovní altán vhodný na grilování a zahradní párty. Parkování zdarma v uzavřeném areálu.

Prostory ubytovny a okolí jsou vhodné na rodinné oslavy, svatby, dovolené, školení, workshopy i služební cesty.
Stravování je možné přímo v místní hospůdce U Polehlů (Kramolím, 400m od ubytovny) nebo v nedalekém pohostinství U Staňků (Mohelno, 5km od ubytovny), kde se nachází i dobře zásobený obchod.

Více informací na

Rezervaci na ubytovně si lze rovněž zajistit přes rezervační systém dostupný přes webové stránky.

Tipy na výlety

V blízkém okolí se nachází řada pamětihodností a zajímavých míst. Pro aktivní dovolenou se nabízí pěší i cyklo trasy, možnosti koupání, rybaření i houbaření.

Dalešická přehrada – v roce 1979 byla dokončena stavba dvou nádrží na řece Jihlavě, vznikla přečerpávací vodní elektrárna o ploše 1 136 km2.

Lodní doprava – od 1.7.2007 brázdí Dalešickou přehradu výletní loď Vysočina, během plavby dostanete odborný výklad o zajímavých místech, kterými proplouváte, vhodné i pro cykloturisty, pojme 150 pasažérů, informace a jízdní řád na www.dalesickaprehrada.cz.

Přečerpávací elektrárna – nabízí nevšední zážitek exkurze do nitra hráze, kde jsou instalovány 4 Francisovy turbíny, objednání exkurze na stránkách vodní elektrárny Dalešice.

Jaderná elektrárna Dukovany – pro zájemce o techniku nabízí elektrárna moderně vybavené informační centrum, e-mail: infocentrum.edu@cez.cz.

Mohelenská hadcova step – příjemná turistická trasa vhodná i pro rodiny s dětmi, jedinečná a nefalšovaná step uprostřed evropy s kouzelným výhledem na meandr řeky Jihlavy, step je volně přístupná, parkoviště přímo u stepi.

Zříceniny hradů – na řece Oslavě se nachází 4 zříceniny – Lamberk, Nový hrad, Kraví hora a Levnov, na řece Jihavě je to 6 hradů – Templštejn, Kozlov, Holoubek, Kokštejn, Čalounice a Rabštejn.

Rozhledny – přímo v místě je nejstarší rozhledna Českomoravské vrchoviny Babylon (27m, 491m.n.m.), dále rozhledna u Ocmanic (15,2m, 427,5m.n.m.) a v Hlíně u Ivančic (22,6m, 450m.n.m.).

Mezi další památky a zajímavosti patří lovecký zámeček Vlčí kopec, Dalešický pivovar (z filmu Postřižiny), památník Bible kralické, barokní most a renesanční zámek v Náměšti nad Oslavou, slovanská epopej Alfonse Muchy v Moravském Krumlově, bazilika sv.Prokopa, židovská čtvrť a židovský hřbitov v Třebíči, muzeum Vladimíra Menšíka a Alfonse Muchy v Ivančicích, zámecký pivovar, hasičské a hornické muzeum v Oslavanech a mnoho dalších památek a akcí.

nabídka pro rok 2011

3 komentáře Ubytovna KRAMOLÍN

  • na základě požadavku pí. Renáty Havlíkové – provozní ubytoven Sedlec a Kramolín, byla provedena aktualizace ceníku na zdejších stránkách

  • opět byly provedeny na základě požadavku pí. Renáty Havlíkové – provozní ubytoven Sedlec a Kramolín, úpravy v ceníku na zdejších stránkách

  • na základě požadavku pí. Renáty Havlíkové – provozní ubytoven Sedlec a Kramolín, byla provedena aktualizace jejího kontaktního emailu a doplněna možnost objednávky ubytování přes rezervační systém

    ceny zůstávají stejné i pro rok 2014