IPA - CZECH SECTION na sociálních sítích

V tomto týdnu jsem po menším váhání založil na sociální síti Google+ stránku pro českou sekci International Police Association. Na Google+ funguje i International Police Association – IAC. Trošku odbočím, podívejte se na oficiální web International Police Association – IAC, o web se stará nový webmaster Andrea Quattrini ze Švýcarska a oproti předchozí verzi tohoto webu to je zlepšení minimálně o 1000 procent.

Účet pro IPA – Czech Section jsem založil také na Twitteru, na této sociální síti najdeme opět i International Police Association – IAC.

Na sociálních sítích budou uveřejňovány hlavně informace o nových publikovaných článcích z oficiálního webu. Bude to vedle RSS, který na našem webu funguje již přes rok, další informační zdroj o zveřejňovaných článcích či připravovaných akcích.

Jako další sociální síť se určitě nabízí Facebook. Z Facebooku jsem bohužel nebo bohudík utekl a používám jej pouze vyjímečně, takže pokud by se někdo ze členů IPA rozhodl založit stránku pro českou sekci IPA na Facebooku, tak nebudu vůbec proti. Kdyby byl enormní zájem i o Facebook a nenašel by se nikdo, kdo by se o ni chtěl starat, tak bych se toho v nouzi nejvyšší ujal sám.

V případě zájmu o Facebook piště komentáře pod článek, případně můžete i na email uvedený u mého jména.

Odkazy na zmíněné sociální sítě:

IPA – CZECH SECTION na Google+

IPA – CZECH SECTION na Twitteru

IPA – CZECH SECTION na Facebooku

Máte-li účty na Google+ či Twitteru, tak si IPA – CZECH SECTION nezapomeňte přidat, ať tam nejsem jako „kůl v plotě“. Díky. Nerad bych to všechno dělal zbytečně.

3 komentáře IPA – CZECH SECTION na sociálních sítích