Fórum IPA - sekce České republiky

Dnešního dne bylo pro členy IPA – sekce České republiky zprovozněno fórum na adrese forum.ipacz.cz.

Na uvedeném fóru je možnost na přání zprovoznit skryté sekce, do kterých budou mít přístup pouze zvolení registrovaní členové. Pro neregistrované členy či registrované členy nepatřící do vybrané skupiny zůstanou příspěvky v těchto sekcích skryté. Pokud budete mít zájem o zřízení takovéto sekce, tak mě neváhejte kontaktovat, po ověření Vaší příslušnosti k IPA bude sekce vytvořena. K tomuto mě vedl požadavek jedné sportovní skupiny členů IPA, kteří si tak budou moci napříč celou republikou domlouvat a plánovat společné akce.

forum

Pro psaní příspěvků na fóru není v současné době potřebná registrace, pokud by se na fóru objevoval ve větší míře spam či vulgární příspěvky, tak bych to musel změnit.

Na fóru mohou registrovaní uživatelé kromě klasických příspěvků zakládat i ankety. To se Vám může hodit v případě, že se chystáte pořádat nějakou akci a chcete zjistit zájem mezi ostatními kolegy z řad IPA.

Fórum ještě není ve své konečné podobě, úpravy budou během následujících týdnů pokračovat tak intenzivně, jak bude intenzivní zájem z řad členů IPA o používání tohoto fóra.

Nelze přidávat komentáře.