Prášilský ráj – Sport Hotel Prášily s.r.o.

Územní skupina č. 103 Plzeň si vás dovoluje pozvat do známé obce Prášily, k pobytu v samém srdci nádherné Šumavy. Zde máte možnost se ubytovat v zařízeních společnosti Prášilský ráj.

Pro členy asociace IPA, kteří se prokáží platným členským průkazem, platí 10% sleva na ubytování, mimo července, srpna, Vánoc a Velikonoc.

Pobyt lze domluvit přímo nebo prostřednictvím předsednictva ÚS Plzeň.

Prášilský ráj zahrnuje nejrůznější možnosti ubytování, odpovídající vkusu, požadavkům či zájmům návštěvníků.

Návštěvníci si mohou vybrat z těchto možností ubytování:

 • Penzion U Michala
  Penzion u Michala Vám nabízí velmi příjemné ubytování ve dvou až třílůžkových pokojích. Kapacita penzionu je až 17 lůžek. Každý pokoj má vlastní WC se sprchovým koutem. V celém objektu je WiFi připojení k internetu. Parkování je na vlastním parkovišti před objektem. K dispozici máme také úschovnu kol a lyží a vlastní ohniště s grilem.
 • Dům U Roty (Kovárna)
  Ubytování ve 12 dvou, tří nebo čtyř lůžkových apartmá s vlastním kuchyňským koutem. Kapacita domu je až 42 osob. Každý pokoj má vlastní vybavený kuchyňský kout, WC se sprchovým koutem, vlastní balkón. Parkování je možné přímo u objektu. V objektu se nachází společenská místnost a úschovna kol a lyží.
 • Penzion Pampeliška
  Je ideální pro rodiny s dětmi. Každé apartmá má vlastní WC s masážním sprchovým koutem a vybavenou kuchyňkou k základnímu vaření. V přízemí objektu je prodejna potravina a útulná cukrárna, častý cíl dětí. Ty potěší i informace, že do penzionu mohou přivézt s sebou své domácí mazlíčky, pejsky i kočičky.
 • Penzion Karolínka
  Vyhoví těm, kdo se chtějí bavit v soukromí. Je usazen uprostřed botanické zahrady s výhledem na ohradu s bizony a Prášilský potok. U objektu je k využití vlastní společenská místnost s krbovými kamny s názvem „Katovna“.
 • Villa Karolína
  Náročnější klientela si patrně zvolí Villu Karolínu, kde najde čtyři nadstandardně vybavené dvoulůžkové pokoje a jedno apartmá. Zázemí penzionu nabízí možnost bezplatného využití fitness, stolního tenisu, solária, kulečníku, šipek, římských lázní, masážní vany až pro šest osob a finské sauny.
 • Školicí středisko U beránka
  Školicí středisko „U beránka“ se nachází v Prášilech. V objektu lze pořádat firemní školení, oslavy, prezentace, školení zaměstnanců aj. Prostory jsou variabilní téměř pro všechny z uvedených akcí, lze využívat i pro sportovní aktivity nebo k vysílání sportovních přenosů. Kapacita k sezení až 80 osob a k dispozici je vlastní vybavený bar s výčepním zařízení, včetně uspořádání prostor pro coffebreak a další občerstvení. Samozřejmostí  je vybavení zahrnující PC, WiFi připojení k internetu, řečnický pult, mikrofony, ozvučení, dataprojektor a flipchart.

Podrobnější informace naleznete v přiložené prezentaci nebo na webových stránkách společnosti Prášilský ráj.

Prezentace – nabídka ubytování pro členy IPA