Kalendář ZONA 2021

Rok se sešel s rokem a skupina ZONA, která je systemizačně vedena jako Zákrokové a asistenční družstvo Pořádkové jednotky Krajského ředitelství policie Olomouckého kraje opět, i přes současnou nelehkou situaci, přichází s nabídkou kalendáře na rok 2021. Již popáté skupina ZONA společně s fotografem Vítem Kociánem připravila fotografie s policejní tématikou. A stejně jako předešlé roky, i tento rok bude výtěžek z prodeje tohoto charitativního kalendáře věnován nadaci ŠANCE, která působí při Hemato-onkologickém oddělení 21B Dětské kliniky Fakultní nemocnice Olomouc.

Předešlý rok jste vy, kteří jste si zakoupili kalendář skupiny ZONA, přispěli částkou 112.000,- Kč. A my věříme, že letošní prodej kalendáře skupiny ZONA opět napomůže usnadnit těžké chvíle a přispět k podpoře a překonání nesnadných dnů malých pacientů dětské kliniky.

Pokud se vám toto téma líbí a chcete přispět na dobrou věc, nabízíme ke koupi kalendář ZONA 2021. Cena kalendáře je již 5 let nezměněná a činí 250,- Kč. Nástěnný měsíční kalendáře formátu A3 můžete objednávat na e-mailové adrese kalendar.zona@gmail.com, a to do 20. 11. 2020. Kalendář bude distribuován od 11. 12. 2020.

Skupina ZONA a fotograf Vít Kocián

2 komentáře u „Kalendář ZONA 2021“

  1. Dobry den, měl bych zajem o kalendář.
    Kam se posílaji peníze? Děkuji.

    • Dobrý den pane Čábelko,
      napište na email kalendar.zona@gmail.com, na základě Vaší objednávky učiněné přes tento email, Vám pak bude sděleno číslo účtu a dále se domluvíte, jakým způsobem Vám bude kalendář doručen (osobní vyzvednutí na Policii ČR v Olomouci, kurýr na policejní útvar či klasická pošta).

Komentáře nejsou povoleny.