Připravované události

Načítám Akce

« Všechny Akce

Společensko-turistické setkání přátel IPA ÚS 205 Mikulov aneb XIV. ročník nízko-horského přechodu Pálavských vrchů, Česko

24. května 2024 - 26. května 2024

Ve dnech 24. – 26. května 2024 se uskuteční Společensko-turistické setkání přátel IPA ÚS 205 Mikulov aneb XIV. ročník nízko-horského přechodu Pálavských vrchů, který pořádá IPA – ÚS č. 205 Mikulov.

Vše začíná v pátek odpoledne příjezdem do místa ubytování a následným posezením ve vinném sklepě, v sobotu bude následovat přechod Pálavských vrchů, oběd na trase pochodu, návštěva historického vinařského sklepa a vlastní degustace vzorků vín s muzikou, v neděli bude mít každý individuální program.

Startovné na jednu osobu je 3.990,- Kč – v ceně 2x ubytování se snídaní (adresa pro ubytování: Valtice, Sobotní č. 101, Domov mládeže Střední vinařské školy, p.o.), teplý a studený raut, ochutnávka vín s cimbálovou muzikou ve školním sklepě vinařské školy ve Valticích (pátek), prohlídka křížového sklepa vinařství CHÂTEAU VALTICE, vstupné se skleničkou na degustační večer ve Valtickém podzemí (sobota).

Závaznou přihlášku odešlete nejpozději do 10. května 2024.

Více informací se dozvíte v přiložené pozvánce.

Pozvánka

Podrobnosti

Zahájení:
24. května 2024
Ukončení:
26. května 2024
Štítky Akce:
, , ,

Místo konání

Domov mládeže Střední vinařské školy, p.o.
Sobotní č. 101
Valtice, Česká republika
+ Google Mapa

Napsat komentář

Napsat komentář