Účast členů územní skupiny IPA Brno na IPA GAMES v Černé hoře

Ve dnech 8. – 13. května 2022 se v Černé Hoře konaly IPA GAMES, kterých se zúčastnila i IPA sekce ČR. Na hry bylo za Českou republiku vysláno družstvo futsalistů, Jan Pánek, Martin Urbánek, Roman Smutný, Jaroslav Svoboda, Tomáš Šebela, Jan Doležel, Jaromír Lazor, Michal Firych a Adam Grmela, všichni policisté z Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje a současně všichni členové
Územní skupiny IPA Brno 201.

Sportovci z 26 zemí závodili v šesti disciplínách, futsalu, beach volejbalu, streeballu, střelbě, stolním tenise a běhu na 5 km.

Do boje o nejlepší tým ve futsalu bylo registrováno 20 týmů. V základní skupině naše futsalisty čekaly týmy Srbska, Izraele, Rakouska a Chorvatska. Vítěznou jízdu skupinou nám překazil poslední zmíněný tým Chorvatska. Ve čtvrtfinále jsme překonali tým Slovinska, avšak možnost hrát finále nám zmařila prohra v náročném utkání s Rumunskem. V boji o třetí místo jsme narazili opět na tým Chorvatska. Ani tentokrát se nám však nepodařilo Chorvaty porazit a umístili jsme se na čtvrtém místě. Byť jsme v mezinárodní konkurenci obstáli znamenitě, chlapi z týmu neskrývali zklamání.